INFORMACJE

Bez limitu portali i ofert

Zmiany w ofertach są natychmiastowo przekazywane do systemu eksportowego, który na bieżąco, 24 godziny na dobę przesyła je na portale ogłoszeniowe.

 

Automatyczny eksport ofert na portale ogłoszeniowe

Galactica Virgo automatycznie wysyła, aktualizuje i wycofuje oferty nieruchomości biura w portalach ogłoszeniowych. Eksport jest w pełni automatyczny, tzn. że Państwo nie muszą wykonywać żadnych działań, wystarczy, że oferta jest wpisana do systemu, zaznaczony jest status Aktualna i publikacja oferty na portalach ogłoszeniowych. Do eksportów ofert dołączane są zdjęcia ze znakami wodnymi biura.

Co potrzebuję, aby eksportować oferty na portale ogłoszeniowe?
Aby wysyłać oferty na portale ogłoszeniowe przede wszystkim należy wybrać, do których portali będziemy eksportować dane. Następny krok to rejestracja swojej agencji w wybranych portalach. Wystarczy wejść na stronę internetową portalu i zarejestrować swoją agencję. Następnie portale przesyłają do Państwa dane dostępowe (czasem podpisywana jest jeszcze stosowna umowa). Ostatni krok to ustawienie eksportu w Galactica Virgo (szczegóły w instrukcji lub serwisie). Zgodnie z ideą oprogramowania dalej wszystko dzieje się automatycznie.

Podstawowe cechy modułu eksportu na portale ogłoszeniowe

  • Eksport wykonywany jest kilka razy w ciągu dnia
  • Automatyczne przygotowywanie zdjęć na potrzeby eksportu
  • Kilka opcji ustawień wysyłki, np. doklejanie dodatkowych treści do opisu, doklejanie pośrednika odpowiedzialnego itp.
  • Szczegółowe dzienniki zdarzeń, kiedy i o której godzinie wysłano ofertę do poszczególnych portali lub do danego portalu.
  • Informowanie o nieprawidłowej komunikacji FTP z portalem.
  • Do wyboru kilkanaście formatów eksportów.
  • Możliwość eksportu na dowolny serwer w dowolnym formacie, np. do portalu regionalnego, którego nie mamy na liście.
  • Okresowa aktualizacja modułu o nowe portale i zaktualizowane formaty eksportu.
  • Brak limitu na ilość portali, sam decydujesz do ilu portali będziesz eksportował.
  • Brak limitu na ilość ofert, eksportujemy tyle ofert, ile ustawisz.


Uwaga: w przypadku płatnych portali, agencja indywidualnie ustala rodzaj pakietu i wielkość miesięcznych opłat abonamentowych z portalem.

 

PORTALEOGŁOSZENIOWE

Portale rekomendowane, certyfikowane przez Galactica

 

Nieruchomosci-online.pl to serwis w całości poświęcony rynkowi nieruchomości w Polsce. Znajdziesz tu kilkadziesiąt tysięcy aktualnych ofert z rynku pierwotnego i wtórnego. www.nieruchomosci-online.pl
 
Portal internetowy Grupy Wydawniczej Polskapresse Gratka.pl to obecnie największy i najpopularniejszy serwis ogłoszeniowy w Polsce. Od wielu lat jest liderem w swojej branży i plasuje się w czołówce na rynku internetowych ogłoszeń. Obecnie na Internautów w czterech głównych kategoriach: motoryzacja, dom i nieruchomości, praca, turystyka czeka ponad 5 000 000 ofert. www.gratka.pl
 
 
Ada to pierwsza sztuczna inteligencja, która zna rynek najmu jak własną kieszeń i pomoże Ci, jeśli masz już dość szukania ofert na własną rękę.
 
Serwis Wynajem.pl zmienia tradycyjną formę wynajmu, oprócz standardowego przeglądania oraz dodawania ofert z branży nieruchomości. Mamy możliwość przejść proces wynajmu całkowicie on-line ! Chcesz wiedzieć więcej skontaktuj się z Nami na kontakt@wynajem.pl
 
więcej