INFORMACJE

Bez limitu portali i ofert

Zmiany w ofertach są natychmiastowo przekazywane do systemu eksportowego, który na bieżąco, 24 godziny na dobę przesyła je na portale ogłoszeniowe.

 

Automatyczny eksport ofert na portale ogłoszeniowe

Galactica Virgo automatycznie wysyła, aktualizuje i wycofuje oferty nieruchomości biura w portalach ogłoszeniowych. Eksport jest w pełni automatyczny, tzn. że Państwo nie muszą wykonywać żadnych działań, wystarczy, że oferta jest wpisana do systemu, zaznaczony jest status Aktualna i publikacja oferty na portalach ogłoszeniowych. Do eksportów ofert dołączane są zdjęcia ze znakami wodnymi biura.

Co potrzebuję, aby eksportować oferty na portale ogłoszeniowe?
Aby wysyłać oferty na portale ogłoszeniowe przede wszystkim należy wybrać, do których portali będziemy eksportować dane. Następny krok to rejestracja swojej agencji w wybranych portalach. Wystarczy wejść na stronę internetową portalu i zarejestrować swoją agencję. Następnie portale przesyłają do Państwa dane dostępowe (czasem podpisywana jest jeszcze stosowna umowa). Ostatni krok to ustawienie eksportu w Galactica Virgo (szczegóły w instrukcji lub serwisie). Zgodnie z ideą oprogramowania dalej wszystko dzieje się automatycznie.

Podstawowe cechy modułu eksportu na portale ogłoszeniowe

 • Eksport wykonywany jest kilka razy w ciągu dnia
 • Automatyczne przygotowywanie zdjęć na potrzeby eksportu
 • Kilka opcji ustawień wysyłki, np. doklejanie dodatkowych treści do opisu, doklejanie pośrednika odpowiedzialnego itp.
 • Szczegółowe dzienniki zdarzeń, kiedy i o której godzinie wysłano ofertę do poszczególnych portali lub do danego portalu.
 • Informowanie o nieprawidłowej komunikacji FTP z portalem.
 • Do wyboru kilkanaście formatów eksportów.
 • Możliwość eksportu na dowolny serwer w dowolnym formacie, np. do portalu regionalnego, którego nie mamy na liście.
 • Okresowa aktualizacja modułu o nowe portale i zaktualizowane formaty eksportu.
 • Brak limitu na ilość portali, sam decydujesz do ilu portali będziesz eksportował.
 • Brak limitu na ilość ofert, eksportujemy tyle ofert, ile ustawisz.


Uwaga: w przypadku płatnych portali, agencja indywidualnie ustala rodzaj pakietu i wielkość miesięcznych opłat abonamentowych z portalem.

 

PORTALEOGŁOSZENIOWE

Portale rekomendowane, certyfikowane przez Galactica

 

Nieruchomosci-online.pl to serwis w całości poświęcony rynkowi nieruchomości w Polsce. Znajdziesz tu kilkadziesiąt tysięcy aktualnych ofert z rynku pierwotnego i wtórnego. www.nieruchomosci-online.pl
 
Gethome.pl to nowoczesny i darmowy portal, który stawia na jakość, a nie ilość ogłoszeń. Pojawiają się tu tylko unikalne oferty, których lokalizacja wskazywana jest na mapie. Portal wolny jest od reklam, nie ma w nim również systemu podbić i wyróżnień. www.gethome.pl
 
domoferty.pl - Nowy serwis nieruchomości z najbardziej aktualną ofertą rynku pierwotnego i wtórnego.
 • Bezpłatny 8-miesięczny okres na eksport nielimitowanej ilości ogłoszeń,
 • W trakcie okresu testowego za darmo opcje: (wyróżnienie ogłoszenia, top list, strona główna, oznaczenie "pilne", podbijanie ofert),
 • Profesjonalna wizytówka biura nieruchomości i promocja wszystkich agentów.
www.domoferty.pl
 
Portal internetowy Grupy Wydawniczej Polskapresse Gratka.pl to obecnie największy i najpopularniejszy serwis ogłoszeniowy w Polsce. Od wielu lat jest liderem w swojej branży i plasuje się w czołówce na rynku internetowych ogłoszeń. Obecnie na Internautów w czterech głównych kategoriach: motoryzacja, dom i nieruchomości, praca, turystyka czeka ponad 5 000 000 ofert. www.gratka.pl
 
Ada to pierwsza sztuczna inteligencja, która zna rynek najmu jak własną kieszeń i pomoże Ci, jeśli masz już dość szukania ofert na własną rękę. Ada to asystent agenta oraz platforma ogłoszeniowa w jednym. Zamieszczanie ofert w portalu jest darmowe.
 
Portal Otico oferuje realne wsparcie dla agentów nieruchomości poprzez udostępnienie narzędzi do personal brandingu oraz platformy edukacyjnej. Dzięki zastosowaniu specjalnego panelu wewnętrznego, Otico umożliwia również podjęcie współpracy między agentami z całej Polski.
 
więcej