CRM dla biur nieruchomości
Zarządzaj ofertami nieruchomości i nadzoruj relacje z klientami. Prosto i bezpiecznie. Z poziomu smartfona lub komputera.

1

Baza ofert i kontrahentów

Internetowa baza ofert pozwala w jednym miejscu zgromadzić ogłoszenia grupując je w 8 kategorii (popularne tzw. mieszkaniowe i profesjonalnie przygotowane komercyjne), na sprzedaż i na wynajem. Baza zapewnia bogatą kartotekę opisu nieruchomości oraz cały szereg opcji dodatkowych, w tym automatyczne tłumaczenie ofert na język angielski. System jest elastyczny i pozwala m.in. na zmianę wielkości pól opisowych oraz dodawanie dowolnej liczby zdjęć.

Baza kontrahentów to zestawienie partnerów i klientów biura nieruchomości. Poza podstawową funkcjonalnością, którą jest przechowywanie danych umożliwia ona szczegółowe wyszukiwanie wg różnych kryteriów, dostęp do umów i płatności oraz wysyłanie wiadomości.

2

Inteligentna tablica informacyjna

Rewolucyjne rozwiązanie, które znakomicie uzupełnia pracę agenta przypominając i podpowiadając mu ponad 20 rożnych typów informacji. Asystent w postaci tablicy informacyjnej już po zalogowaniu pokazuje użytkownikowi czym powinien się zająć, aby należycie zadbać o oferty i klientów, którymi się opiekuje, zrealizować zaplanowane zadania, czy zapoznać się z nowymi informacjami. Ponad 2 tysiące agentów każdego dnia korzysta właśnie z tej funkcji, która przyspiesza i usprawnia ich pracę.

tablica informacyjna
3

Automatyczne kojarzenie poszukujących z ofertami

Zaawansowane mechanizmy programu dla biur nieruchomości pozwalają na automatyzację w zakresie kojarzenia ofert z poszukującymi klientami. To bardzo proste:

1

Określ preferencje klienta dodając wymagane filtry

2

System automatycznie wyszuka oferty spełniające podane kryteria

3

Dopasowane oferty mogą zostać automatycznie przesłane do poszukującego klienta

System może wyszukiwać oferty nie tylko w bazie danego biura ale również w bazie innych biur korzystając z największego w Polsce systemu wymiany ofert SMART MLS. Ponadto do dyspozycji użytkowników programu dla biur nieruchomości Galactica Virgo został przygotowany ogólnopolski system wymiany ofert ASGAL.

4

Elektroniczny podpis dla biur nieruchomości

Elektroniczny podpis w programie CRM dla biur nieruchomości Galactica VIRGO 2.0 to nowa funkcjonalność dzięki której, podpiszesz umowę z klientem bez wychodzenia z domu lub biura. Jedyne co potrzebujesz to telefon z kamerą i dostępem do Internetu. Masz pewność, że Twój podpis jest w pełni chroniony, dzięki zgodności z dyrektywą eIDAS. Elektroniczny podpis w Galactica to:

check_box

Pełne bezpieczeństwo

check_box

Oszczędność czasu

check_box

Większa elastyczność

5

Edytor zdjęć oraz znaków wodnych

W Galactica Virgo z łatwością dodasz zdjęcia do oferty. System automatycznie dopasuje ich wielkość, stworzy miniaturki oraz wstawi znaki wodne. Dostępny edytor umożliwia modyfikacje zdjęć pod kątem ich kolorów, ostrości czy jasności. Zestaw dodatkowych filtrów z pewnością pomoże uatrakcyjnić każde wgrywane do systemu zdjęcie.

automatyczne kojarzenie
6

Nowoczesne układy wydruków ofert

Zaprezentuj wydrukowaną ofertę w ciekawej formie. W programie dla biur nieruchomości Galactica Virgo jest dostępnych wiele przydatnych opcji uatrakcyjniających wydruki ofert dla zainteresowanych. Do wyboru jest m.in.:

check_box

kilka wariantów formatów graficznych

check_box

liczba nieruchomości – wydruk pojedynczy lub zestawieniowy

check_box

język oferty – polski lub angielski

check_box

ilość zdjęć

Dodatkowo istnieje możliwość personalizacji wydruku oraz jego zachowania w formie zindywidualizowanego szablonu, co zdecydowanie podniesie poziom jakości obsługi klienta.

automatyczne kojarzenie automatyczne kojarzenie
7

Zintegrowany Terminarz

Wszystkim nowoczesnym agentom proponujemy zastąpienie papierowego terminarza naszym wbudowanych kalendarzem, który będąc zintegrowany ze wszystkimi obiektami systemu, posiada proste i zaawansowane przypomnienia oraz kilka rodzajów zdarzeń. Dla managerów programu CRM dla biur nieruchomości oferujemy szereg narzędzi do organizacji pracy grupowej, zadań cyklicznych i budowania kilku terminarzy wielopoziomowych. Nasz terminarz posiada także opcję synchronizacji z Kalendarzem Google.

terminarz
8

Zaawansowane raporty

Kontroluj działalność biura nieruchomości korzystając z nowoczesnych narzędzi udostępnianych managerom. Poza standardowymi raportami dotyczącymi ofert w Galactica Virgo są dostępne liczne zestawienia umożliwiające analizę pracy agentów, raporty do badania skuteczności działań marketingowych, dokumenty weryfikujące stan bazy, narzędzia do konfigurowania aplikacji i wiele innych.

raport
9

Moduł współpracy między biurami

Podmioty korzystające z programu dla biur nieruchomości Galactica Virgo mają możliwość tworzenia własnej zorganizowanej struktury sieciowej składającej się z niezależnych biur, jak również biur wielooddziałowych. Zarówno zarządzanie ustawieniami sieci, jak i dostępem do poufnych danych odbywa się w sposób nieskomplikowany. Moduł współpracy jest również doskonałym rozwiązaniem dla stowarzyszeń.

współpraca sieciowa
10

Poczta email

Program dla biur nieruchomości Galactica Virgo posiada możliwość zintegrowania adresu e-mail klienta (funkcjonującego na własnej domenie) z systemem. To unikatowe rozwiązanie sprawia, że poczta może być odbierana i wysyłana z poziomu oprogramowania, co zwłaszcza przydaje się podczas korzystania z gotowych szablonów wiadomości.

Program dla biur nieruchomości Galactica Virgo. Twój bezpieczny system online.

1

Uwierzytelnianie
dwuskładnikowe

Zapewnij bezpieczeństwo swoim agentom i zablokuj nieautoryzowany dostęp

2

Bez potrzeby instalowania
aplikacji

System CRM całkowicie przyjazny dla urządzeń mobilnych. Pracuj z dowolnego miejsca

3

Automatyczne
aktualizacje

Program Galactica Virgo jest regularnie aktualizowany aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i kompatybilności

Zacznij korzystać z programu CRM dla biur nieruchomości Galactica Virgo już dziś.
Zoptymalizuj pracę swojego biura!

FAQNajczęściej zadawane pytania o program dla biur nieruchomości Galactica Virgo CRM

Do pracy w programie dla biur nieruchomości Galactica Virgo potrzebny jest komputer z przeglądarką internetową oraz łączem internetowym lub urządzenie mobilne typu smartfon. Nie ma szczególnych wymagań co do urządzenia - wystarczy, że można komfortowo pracować ze stronami internetowymi. Jeśli chodzi o łącze internetowe – tu także nie ma szczególnych wymagań, choć im szybsze łącze tym większy jest komfort pracy z programem.

Nasz program dla biura nieruchomości został stworzony by pomagać Tobie w codziennej pracy. Dlatego też dostępne opcje zostały zawarte w logicznych grupach, do których dostęp odbywa się przez intuicyjne menu. Twój komfort pracy jest dla nas najważniejszy!

Program do obsługi biura nieruchomości Galactica Virgo posiada bardzo zaawansowane funkcje sieciowe na wielu poziomach współpracy. Dane w bazie są udostępniane, a ich przepływ monitorowany na podstawie zdefiniowanych relacji pomiędzy biurami. Na dział serwisowy z chęcią pomoże stworzyć Wam pełną strukturę sieci wg określonego przy wdrożeniu modelu.

Tak. Jedną z naszych usług dodatkowych jest właśnie przeglądarka ofert prywatnych, która umożliwia przeglądanie ogłoszeń bezpośrednich pochodzących z głównych portali ogłoszeniowych.

Oferta może zostać wprowadzona do systemu CRM w kilka minut. Większość metryki opisu oferty to listy wyboru, gdzie wybiera się gotowe wartości. Nie musisz także przygotowywać zdjęć, po prostu je wybierasz ze swojego dysku lub bezpośrednio z aparatu fotograficznego i dodajesz do oferty, system automatycznie je przygotuje i umieści na nich znaki wodne. Jednocześnie nie ma wymogu uzupełnienia wszystkich pól, chociaż im bardziej kompletny opis tym wyższa jakość prezentacji oferty.
W przypadku dodawania oferty posiadającej wirtualny spacer czas jej wprowadzania do systemu jest podobny, jak w przypadku standardowej oferty.
Wprowadzone do systemu oferty możesz bezzwłocznie publikować na portalach ogłoszeniowych. Dla nowych użytkowników systemu CRM dla biur nieruchomości Galactica Virgo przewidzieliśmy również atrakcyjne bonusy portalowe, czyli specjalne promocje w wybranych portalach ogłoszeniowych

System do obsługi biur nieruchomości Galactica Virgo posiada mechanizm automatycznej numeracji. Oznacza to, że każda dodana oferta automatycznie ma nadany numer wg konwencji MS-454 czyli MS (mieszkanie/sprzedaż), a cyfra to kolejny numer ofert w bazie. Dodatkowo program posiada oddzielne pole, w które można wpisać dowolny numer (np. numer oferty ze starego systemu). Oferty mogą być wyszukiwane po obu tych numerach.

Każda oferta w programie dla biur nieruchomości Galactica Virgo automatycznie eksportuje się z pełnymi danymi firmy oraz agenta prowadzącego ofertę. Co więcej, każde zdjęcie posiada automatycznie naniesiony znak wodny (dowolny tekst lub logo, trudne do wymazania), który sprawia, że zdjęcie niezaprzeczalnie staje się Twoją własnością. Jednocześnie publikacja ofert na portalach ogłoszeniowych odbywa się sprawnie i całkowicie bezpiecznie.

System dla biur nieruchomości Galactica Virgo posiada funkcję zaawansowanych znaków wodnych, które mogą być nakładane na pierwsze zdjęcie wybranej oferty - wystarczy w tej ofercie kliknąć nazwę znaku, który ma się pojawić. Gotowe zdjęcie ze znakiem wodnym może zostać z łatwością opublikowane w portalach oraz na stronie internetowej dla biura nieruchomości.

System Galactica Virgo pozwala na konfigurację kont pocztowych działających tylko na domenach firmowych, skierowanych na nasze serwery. Nie ma możliwości konfiguracji kont pocztowych na domenach obsługiwanych przez inne firmy. Aby uruchomić usługę poczty w aplikacji Virgo konieczne jest przekierowanie domeny na nasze serwery - w przypadku samej poczty wystarczy przekierować tylko rekord MX domeny na nasz adres IP (na IP naszego serwera pocztowego) tj.: 195.191.248.167 z poziomu panelu zarządzania domeną.
Przekierowanie może potrwać 24 godziny (w sporadycznych przypadkach nawet dłużej), w tym okresie nie będzie działała poczta na domenie firmowej - założymy konta pocztowe od nowa na naszym serwerze pocztowym dopiero, gdy informacja o zmianie rekordu MX domeny rozpropaguje się w sieci Internet. Przed przekierowaniem warto zarchiwizować ważniejsze maile, gdyż stare konta (zależnie od operatora) mogą zostać usunięte.
est druga możliwość uruchomienia poczty, tj. przekierowanie całej domeny na nasze serwery przy użyciu opcji zewnętrznych DNS'ów, tj.: dns1.galactica.pl oraz dns2.galactica.pl
Taka konfiguracja domeny w przypadku posiadania obcej strony internetowej wymaga "odbicia" rekordu A domeny (odpowiedzialnego za stronę www) na IP serwera, na którym znajduje się strona. Decydując się na to rozwiązanie należy podać ip tegoż serwera, abyśmy mogli odpowiednio skonfigurować działanie domeny. Należy przesłać nam nazwę domeny, na której będziemy działać oraz listę kont mailowych do utworzenia.
Usługa poczty zawarta jest w cenie dzierżawy lub hostingu oprogramowania.

Oczywiście! Synchronizację realizujemy poprzez Google Calendar. Jeśli posiadasz smartfona z systemem Android oraz konto w Google, to wystarczy że dane logowania do tego konta ustawisz w kalendarzu Galactica Virgo. Od tej pory, każde nowe wydarzenie będzie automatycznie widoczne zarówno w Virgo jak i na Twoim telefonie. Dodatkowo, za pośrednictwem Google Calendar, możesz ustawić przypomnienie SMS które otrzymasz z ustawionym wyprzedzeniem.
test

Klikając "Akceptuję", udzielasz zgody na przetwarzanie danych osobowych dotyczących swoich aktywności w Internecie (np. identyfikatory urządzenia, adres IP). Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz w zakładce Polityka prywatności . Zgoda jest dobrowolna.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu ulepszenia Twojego doświadczenia podczas przeglądania witryny. Wśród nich znajdują się niezbędne pliki cookie, które są przechowywane w Twojej przeglądarce, ponieważ są nieodzowne do działania fundamentalnych funkcji witryny. Dodatkowo, używamy plików cookie stron trzecich, które pomagają nam analizować i zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z tej strony internetowej. Te pliki cookie będą zapisywane w Twojej przeglądarce wyłącznie po uzyskaniu Twojej zgody. Masz również możliwość zrezygnowania z tych plików cookie, jednak taka decyzja może wpłynąć na komfort przeglądania strony.

Funkcjonalne (niezbędne)
Analityczne
Marketingowe