FUNKCJESYSTEMU

Poniżej znajduje się szczegółowa specyfikacja dostępnych wersji Galactica VIRGO, najedź myszką na nazwie modułu i przeczytaj informacje szczegółowe. Uwaga: strona WWW i moduł eksportu ofert na portale ogłoszeniowe to elementy opcjonalne. Szczegóły związane z dostępem do tych funkcji znajdują się w ofercie lub cenniku.


 

OPCJE SYSTEMU GALACTICA VIRGO 2.0
Moduł exportów ofert na portale ogłoszeniowe(bez limitu portali)*
Eksport na portale

System Galactica Virgo zintegrowany jest z kilkudziesięcioma portalami ogłoszeniowymi, automatycznie wysyła, aktualizuje i wycofuje oferty z portali ogłoszeniowych, całkowicie bezobsługowo (...zapytaj w portalach, który system najlepiej/bezproblemowo eksportuje oferty).

Strona WWW*
Strona WWW

Do każdej aplikacji oferujemy w pełni zintegrowaną (bezobsługową) stronę internetową, mogą Państwo wybrać tzw. "gotową stronę" lub zlecić na wykonanie serwisu internetowego wg Państwa wymagań. Nasze strony same pobierają online oferty z bazy, rejestrują w bazie nowe oferty i poszukiwania, mają bogatą statystykę. Na naszych stronach oferty same tłumaczą się na język angielski.

Moduł zarządzania stroną internetową (CMS)
CMS

Sami mogą Państwo edytować treści na swojej stronie, dodawać bieżące wiadomości, zmieniać dane kontaktowe, dodawać nowe menu, zmieniać grafikę itp.

Baza ofert nieruchomości
Baza ofert

Centralny element każdej bazy danych nieruchomości, mają Państwo do dyspozycji 8 kategorii nieruchomości (popularne tzw. mieszkaniowe i profesjonalnie przygotowane komercyjne), na sprzedaż i na wynajem, bogatą kartotekę opisu nieruchomości, automatyczne tłumaczenie ofert na język angielski. Mogą Państwo sami rozszerzać pola opisowe, dodawać dowolną liczbę zdjęć, gdzie system automatycznie skaluje je do określonego rozmiaru i nadaje znaki wodne.

Wyszukiwarki
Wyszukiwarki

Możliwość sprawnego wyszukania ofert to klucz do dobrej bazy ofert, u nas mają Państwo dostępnych kilka narzędzi ustawionych na kierunek wyszukiwania (proste, szczegółowe, biurowe i zaawansowane)

Kalkulatory
Kalkulatory

Dostępnych mamy kilka kalkulatorów, m.in. kalkulator kosztów zakupu nieruchomości, kalkulator kredytowy itp.

Moduł wydruków
Moduł wydruków

Mamy dostępne wydruki w wersji polskojęzycznej i anglojęzycznej, w kilku formach graficznych, ze zdjęciami, z większą liczbą szczegółów i ogólne, wydruki pojedynczych nieruchomości i wydruki zestawieniowe.

Moduł poczty e-mail
Poczta e-mail

System Galactica Virgo integruje także pocztę e-mail klienta (funcjonującej na własnej domenie) z systemem. To unikatowe rozwiązanie sprawia, że wszystko możesz mieć w jednym miejscu, w systemie Galactica Virgo.

Moduł SMS
Moduł SMS

Możesz wysyłać oferty na SMS do klientów, zarówno pojedyncze jak i wyszukane w wyszukiwarce, w wyższych wersjach Galactica Virgo można także wysyłać oferty automatycznie skojarzone. Jest historia wysyłanych SMS-ów

Baza kontrahentów (osób i firm)
Baza kontrahentów

W tej bazie mogą Państwo prowadzić mini CRM związany z kontaktami, historią poczty e-mail. Baza kontrahentów jest zintegrowana z bazą ofert i poszukiwań, z modułem inwestycji i kalendarzem. Baza ma swoją wyszukiwarkę (możliwość wyszukiwania po wszystkich dostępnych polach, dodatkowy inteligentny filtr numerów telefonów) i dyskryminator danych.

Baza poszukiwań
Baza poszukiwań

Każde zapytanie o oferty poparte konkretnymi kryteriami może być zapisane w tej bazie, dzięki temu mamy historię, możemy edytować poszukiwania, rejestrować prezentacje, wskazania adresowe i inne informacje. Jeśli chcą Państwo prowadzić dłuższy kontakt z klientem poszukującym (nie tylko gdy dzwowni) jest to na prawdę niezbędny element systemu.

Inteligentny asystent pośrednika (tablica informacyjna)
Asystent pośrednika

Rewolucyjne rozwiązanie, jedyne w swoim rodzaju, znakomicie uzupełnia pracę agenta przypominając i podpowiadając mu ponad 20 rożnych typów informacji. Asystent w postaci tablicy informacyjnej już po zalogowaniu pokazuje użytkownikowi czym powinien się zająć, aby należycie zadbać o oferty i klientów, którymi się opiekuje, zrealizować zaplanowane zadania, czy zapoznać się z nowymi informacjami. Ponad 2 tysiące agentów każdego dnia korzysta właśnie z tej funkcji, która przyspiesza i usprawnia ich pracę.

Kalendarz
Kalendarz

Dla wymagającym, oferujemy zastąpienie papierowego terminarza naszym wbudowanych kalendarzem. Jest zintegrowany ze wszystkimi obiektami systemu, ma proste i zaawansowane przypomnienia, kilka rodzajów zdarzeń, umożliwia wymianę danych z urządzeniami mobilnymi. Dla dużych biur mamy także opcje związane z rezerwacjami sprzętu, pojazdów i sal. Dla managerów mamy szereg narzędzi do organizacji pracy grupowej, zadań cyklicznych i budowania kilku terminarzy wielopoziomowych.

Edytor zdjęć
Edytor zdjęć

Mogą Państwo zrezygnować z wszelkich narzędzi do obróbki zdjęć, ten moduł pozwala na sprawne dodawanie zdjęć do oferty, automatycznie dopasowuje wielkości zdjęć, tworzy miniaturki, wstawia znaki wodne i co najciekawsze ma zestaw narzędzi, którymi mogą Państwo "podkręcić" zdjęcia (kolory, ostrość itp.). Bardzo proste w użyciu i dostępne w systemie narzędzie.

Integracja z Youtube
Integracja z Youtube

Integracja z narzędziami Youtube pozwala Państwu zarówno na przesyłanie filmów na swoje konto Youtube bezpośrednio przez system Galactica jak i proste dodanie linku do filmu w celu dalszej publikacji wideo na portalach oraz stronach www. Polityka prywatności usługi dostępna jest tutaj.

Dziennik zdarzeń (historia ofert i pracy)
Dziennik zdarzeń

Z uwagi na dobrą organizację i ewidencję pracy w naszym systemie oraz z uwagi na wymagania GIODO w zakresie ewidencji danych osobowych oraz dostępu do tych danych, Galactica Virgo posiada wielopoziomowy dziennik zdarzeń, który rejestruje to, co dzieje się w systemie. Na podstawienie dziennika mają Państwo do dyspozycji interesujące raporty i podsumowania.

Obsługa MAP
Obsługa MAP

Mogą Państwo łatwo wskazać nieruchomości na mapie, narzędzie do geolokalizacji jednym kliknięciem zaznaczy nieruchomość wg wpisanego adresu, dodatkowo mają Państwo wybór czy lokalizacja na mapie ma być publikowana.

Moduł aktualizacji ofert
Aktualizacja ofert

Za pomocą tego narzędzia, można wysyłać do klientów posługujących się pocztą e-mail, powiadomienia z prośbą o dokonanie aktualizacji oferty.

Moduł użytkowników i uprawnień
Użytkownicy

Dla tych biur, które chcą precyzyjnie sterować dostęp do różnych informacji w systemie, mamy bardzo elastyczny moduł. Każdy użytkownik systemu może mieć przydzielony wybrany zestaw funkcji, które dają mu prawo wykonywać określone działania, np. przeglądać dane adresowe ofert i poszukiwań, konfigurować listy wyboru, kasować dane czy zmieniać dane innych agentów. Do dyspozycji mamy bogaty zestaw możliwości, który zaspokoił już największe w Polsce biura nieruchomości.

Moduł wielooddziałowości biura
Wielooddziałowość

Galactica Virgo to prawdopodobnie jedyny system tak dobrze dopasowany dla potrzeb wielooddziałowych biur nieruchomości, funkcjonalność ta została sprawdzona i funkcjonuje w największych wielooddziałowych biura w Polsce, już co drugie wielooddziałowe biuro w Polsce używa naszego systemu. Wielooddziałowość to: sterowanie uprawnieniami, rozdzielanie eksportów ofert, integracja z WWW, zarządzanie i raportowanie grup agentów, przełożeni i podwładni, integracja z modułem finansowym, i wiele innych cennych i sprawdzonych funkcjonalności.

Narzędzia managera biura
Narzędzia managera

Tylko pod tym jednym punktem kryje się kilka naprawdę cennych i niezastąpionych funkcji (nawet w biurze, gdzie jest kilku agentów). Są to raporty zestawieniowe umożliwiające analizę pracy agenta, raporty do badania skuteczności działań marketingowych, raporty weryfikujące stan bazy, narzędzia do konfigurowania aplikacji itp.

Moduł finansowy
Moduł finansowy

Na początek moduł fakturowy zintegrowany z bazą kontrahentów, ofert i poszukiwań (program do faktur nie będzie Państwu już potrzebny). Rozliczanie transakcji i raporty zestawieniowe.

Moduł zastępstw agentów
Zastępstwa agentów

Nieocenione narzędzie nawet w kilku osobowym zespole, ktoś idzie na urlop lub chorobowe, inna osoba może na kilku poziomach przejąć jej obowiązki i przez zadany okres realizować zadania zastępowanej osoby. Moduł zintegrowany jest ze stroną WWW i portalami ogłoszeniowymi.

Moduł preofert
Moduł preofert

Zanim oferta zostanie przyjęta do biura na podstawie podpisanej umowy może funkcjonować w systemie, moduł ten umożliwia importowanie ogłoszeń i potencjalnych ofert po to, by szybko dowiedzieć się, które z nich potencjalnie pasują zarejestrowanym poszukującym. Przyjazny system etykiet dodatkowo ułatwia zapanowanie nad setkami wpisów.

Moduł inwestycji
Moduł inwestycji

Tam gdzie oferty deweloperów tam przydaje się moduł inwestycji. Możemy wpisać do systemu, w przyjazny sposób nowe inwestycje, połączyć to z bazą ofert oraz pokazać w odpowiedniej formie na stronie internetowej.

Moduł dokumentacji
Moduł dokumentacji

W biurze nieruchomości wykorzystuje się na co dzień cały zestaw gotowych dokumentów, ich wersje w postaci plików o dowolnym formacie możemy wprowadzić do systemu i udostępniać je użytkownikom.

Moduł znaków wodnych
Moduł rozliczania prowizji
Zdalne prezentacje
Responsywność
Darmowe szkolenia online
Moduł społecznościowy
Czat
Czat

Nasz system daje możliwość pracy nie tylko w biurze, ale i w domu, możliwość nawiązania nawet krótkiej rozmowy na wbudowanym komunikatorze to przyjemny dodatek. Każdy, kto jest online w systemie ma do dyspozycji to narzędzie.

Poczta wewnętrzna
Poczta wewnętrzna

Wewnątrz systemu można przesyłać komunikaty, zarówno do wybranej osoby jak i do grupy.

Moduł sieciowy dla niezależnych biur MLS
Moduł sieciowy

Umożliwia precyzyjne definiowanie uczestników sieci oraz centralne zarządzanie ustawieniami sieci. Ten moduł umożliwia zorganizowanie struktury sieciowej składającej się z niezależnych biur i biur wielooddziałowych uczestniczących w sieci. Pozwala na opanowanie skomplikowanej siatki dostępu do poufnych danych poszczególnych biur. Już dziś z tego rozwiązania korzystają otwarte sieci biur a także sieci franczyzowe takie jak np: Centrury21, jest to również doskonałe rozwiązanie dla stowarzyszeń.

Moduł wymiany ofert
Moduł wymiany ofert

Dobrze zorganizowana wymiana ofert, połączona z mechanizmami wyszukiwania, dyskryminacji powtórzeń, automatycznym kojarzeniem ofert nie tylko swoich a także z obcych biur, wszelkiego rodzaju powiadomienia związane z ofertami, historia zdarzeń, to tylko podstawowe funkcje tego modułu. Koniec z przesyłaniem i kopiowanie baz w dziesiątkach biur, koniec z nieaktualnymi ofertami, koniec z żmudnym "wklepywaniem" ofert do innych systemów, nasz moduł czyni wymianę ofert w sieci, niewiarygodnie prostą i dostępną online.

Moduł portalowy
Moduł portalowy

W sieci biur opartej na Galactica Virgo Major każde biuro może mieć dowolną liczbę własnych stron internetowych, na własnych stronach internetowych można publikować nie tylko swoje ofert ale także oferty innych biur (o il mamy na to zgodę), sieć biur może mieć także swoją ogólna stronę z ofertami całej sieci lub z ofertami o określonej kategorii (np. tylko komercja).

 

 

* dodatkowo płatne

Jeśli potrzebują Państwo innego systemu, o innej funkcjonalności, w Galactica tworzymy aplikacje internetowe i zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego na oprogramowanie internetowe. Sporo informacji o innych rozwiązaniach i możliwościach znajdą Państwo także w dziale dedykowane systemy CRM.

 

KORZYŚCIZALETY

Pomyśl o rozwoju

 

Nie masz jeszcze oprogramowania i strony internetowej? Świetnie! Masz już oprogramowanie i stronę internetową? Jeszcze lepiej!!!
Nasza oferta skierowana jest do biur nieruchomości, które chcą wprowadzić swoje biuro w nowoczesny styl pracy. Nowoczesne oprogramowanie i nowoczesny styl wykorzystania narzędzi informatycznych oraz internetu w biznesie, to nasza oferta.

Sedno sprawy
Główny problem, jaki trapi Państwa biuro to klienci, którzy Państwu umykają. Nasze oprogramowanie dopilnuje, abyście nie odpuścili żadnego klienta. Przecież codziennie dzwoni lub pisze do Państwa ktoś, kto szuka nieruchomości, o ile tych sprzedających się ewidencjonuje, to o potencjalnych kupujących łatwo się zapomina. Nasz system załatwia to za Was i dopilnuje, aby każdy klient, który się zgłosi, otrzymał oferty do przedstawienia. Sami Państwo wiecie, jak ciężko jest powiązać setki ofert z jeszcze większą liczbą osób zainteresowanych. Czasem po prostu pamiętamy, że Pan Wiśniewski szuka kawalerki, a my właśnie przyjmujemy taką do sprzedaży, ale na szerszą skalę jest to kłopotliwe. Zapewne stosujecie Państwo mechanizmy, które Was w tym wspierają, ale nasze oprogramowanie zwiększy Waszą efektywność kilkakrotnie, przy tej samej liczbie zainteresowanych i sprzedających.

więcej

Co nas różni od konkurencji
Dostępne na polskim rynku rozwiązania informatyczne dla biur nieruchomości można podzielić na dwie grupy: programy typu "Baza ofert" oraz programy "Wspomagające pracę biura". Te pierwsze, to proste i tanie programiki, których funkcjonalność pozwoli Państwu "gdzieś" wpisać swoje oferty. Rozwiązania te są praktycznie pozbawione logicznych narzędzi wspomagających, często nie otrzymujemy nawet tak elementarnej rzeczy, jak historia kontaktów i korespondencji z klientem. Nasz system Galactica Virgo, zaliczany jest do tej drugiej grupy, a pod pojęciem hasła: "wspomaganie pracy biura" kryje się o wiele szersza funkcjonalność, taka jak: automatyczne kojarzenie, mechanizmy podpowiadające i przypominające, zarządzanie pracą indywidualną i grupową agentów, pełna wielopoziomowa historia współpracy z klientem, narzędzia raportowe i analityczne, elementy księgowo-finansowe, szerokie zarządzanie uprawnieniami i konfiguracją zespołu, integracja z pocztą e-mail i wiele innych funkcji zapewniających bezpieczeństwo danych oraz ograniczających żmudne i powielarne prace. Galactica Virgo to prawdopodobnie jedyny system na polskim rynku, który tak dobrze integruje biura wielooddziałowe i umożliwia im swobodne rozprzestrzenianie się bez dodatkowych nakładów finansowych na oprogramowanie.

Znaczenie internetu
To prawda, że nie da się sprzedać nieruchomości tylko przez internet, ale internet, oprócz lokalnej gazety, jest drugim i w dodatku idealnym miejscem do pełnej prezentacji ofert nieruchomości. Na pewno zauważyliście Państwo, że konkurencja też już funkcjonuje w internecie, zatem proponujemy Państwu przejście na wyższy poziom. Lepsza prezentacja ofert, więcej ofert, więcej potencjalnych klientów, ogromne przyspieszenie w  przetwarzaniu i obróbce ofert, podniesienie rangi i prestiżu - to musi dać przewagę nad konkurencją.

Nowe możliwości - nowi klienci
Sukces Państwa biura tkwi w jak najlepszej i najbardziej szerokiej publikacji ofert. Nasze rozwiązanie na pewno wygeneruje nową pulę potencjalnych zainteresowanych. Przede wszystkim Państwa oferty będą lepiej wyszukiwać się w internecie (jeśli nie pozycjonujecie strony). Proszę wpisać w google np. Poznań nieruchomości, czy Państwa strona jest w wyniku wyszukiwania chociaż na pierwszej stronie. Jeśli nie, to znaczy, że jest jeszcze dużo do zrobienia. Poza tym Państwa oferty będą publikowane w portalach ogłoszeniowych, zapewne obecnie też je publikujecie, ale metodą tzw. ręczną, która nie jest efektywna. Zaoszczędzony czas lepiej poświęcić na wizyty u kolejnych sprzedających. I wreszcie, podpowiemy Państwu, jak za niewielkie pieniądze jak uruchomić pozycjonowanie nieruchomości w swoim regionie i czerpać dodatkowe korzyści finansowe z porządnej witryny internetowej.

Twoje doświadczenia się przydadzą
Jeśli mają Państwo już stronę internetową to zachowamy jej funkcjonalność i dodamy nowe. Jeśli są Państwo związani ze stylem graficznym, kolorystyką, zachowamy ją lub poprawimy stosownie do Państwa sugestii. Możemy również stworzyć coś nowego uwzględniając Państwa i nasze doświadczenia. Ponieważ strona jest tylko fragmentem całego systemu, zintegrujemy ją z pozostałymi elementami.

Gwarancja rozwoju
Ponieważ zależy nam na Państwa sukcesie, nasza oferta nie ogranicza się tylko do sprzedaży licencji. Oferujemy prezentację systemu, pełne wdrożenie, szkolenia dla pracowników w Państwa biurze, szkolenia po wdrożeniowe w naszym centrum szkoleniowym, podpowiemy, doradzimy. Nasz system nieustannie się rozwija, dostosowuje do nowych realiów, poszerza swoją funkcjonalność, np.: nieustannie dołączamy nowe portale, do których można eksportować oferty, dodajemy nowe moduły, takie jak np. najnowszy moduł zdalnych aktualizacji ofert. Z nami zawsze będą Państwo podążać do przodu.

 

FAQ

 • Jakie wymagania ma Galactica Virgo?

  Do pracy w Galactica Virgo potrzebny jest komputer z przeglądarką internetową oraz łączem internetowym. Nie ma szczególnych wymagań co do parametrów komputera, wystarczy, że można komfortowo pracować ze stronami internetowymi. Jeśli chodzi o łącze internetowe także nie ma szczególnych wymagań, choć czym lepsze łącze tym większy komfort.
 • Czy moje dane są bezpieczne na serwerze?

  Zdecydowanie tak. Firma Galactica posiada wdrożoną politykę bezpieczeństwa danych. Dodatkowo z każdym klientem zawieramy umowy o powierzeniu przetwarzania danych osobowych, co daje dodatkowe formalne bezpieczeństwo oraz zapewnia spełnienie wymagań stawianych przez Generalnego Inspektora Danych Osobowych.
 • Ile czasu wprowadza się ofertę do systemu?

  Kilka minut. Większość metryki opisu oferty to listy wyboru, a więc nie musisz pisać, wybierasz gotowe wartości. Nie musisz także przygotowywać zdjęć, po prostu je wybierasz ze swojego dysku lub bezpośrednio z aparatu fotograficznego i dodajesz do oferty, system automatycznie je przygotuje i doklei znaki wodne. Wpisujesz tylko te pola, które potrzebujesz lub informacje jakimi dysponujesz, nie musisz wpisywać tzw. "od deski do deski", choć pamiętaj, że im bardziej kompleksowy opis, tym wyższa jakość prezentacji Twojej oferty.
 • Co muszę zrobić, aby wyeksportować ofertę na portal ogłoszeniowy?

  Potrzebujesz mieć skonfigurowany eksport. Do tego celu portal ogłoszeniowy musi dać Ci login i hasło do transferu ofert. Jeśli masz już skonfigurowany eksport (w czym pomoże Ci kreator w systemie lub nasz dział serwisu) wystarczy, że zaznaczysz ofertę do eksportu na drugiej zakładce metryki oferty. Dalej dzieje się wszystko automatycznie. Jeśli stworzysz nową ofertę to jest ona wysyłana do ustawionych portali automatycznie. Jeśli coś zmienisz, np. cenę, system automatycznie zaktualizuje ofertę w portalach. Jeśli wycofasz ofertę, automatycznie ją usunie.
 • Jak często eksportowane są oferty na portale ogłoszeniowe?

  Galactica Virgo działa w trybie ciągłym, a więc oferty są eksportowane przynajmniej kilka razy w ciągu dnia. Warto pamiętać, że szybkość opublikowania oferty na portalu ogłoszeniowym zależy także od tego, jak często portal przetwarza eksportowane paczki ofert.
 • Jak numerowane są oferty oraz czy mogę wpisać własną numerację?

  Galactica Virgo posiada mechanizm automatycznej numeracji. Oznacza to, że każda dodana oferta automatycznie ma nadany numer wg konwencji MS-454 czyli MS (mieszkanie/sprzedaż), a cyfra to kolejny numer ofert w bazie. Dodatkowo Virgo posiada oddzielne pole o nazwie "Sygnatura - stary nr oferty", w które można wpisać dowolny numer (np. numer oferty ze starego systemu). Po obu tych numerach można wyszukiwać oferty.
 • Czy jeżeli zmienię coś w ofercie, to ta zmiana trafi na portale ogłoszeniowe?

  Każda zmiana w ofercie (cena, opis, zdjęcia...) jest odnotowywana przez system i kwalifikuje ofertę do ponownej wysyłki na wszystkie zdefiniowane portale ogłoszeniowe.
 • Mam swoją stronę. Czy mogą się na niej pojawiać oferty z aplikacji Galactica Virgo?

  Istnieje taka możliwość. Udostępniamy gotowy zestaw narzędzi, który można zastosować na swojej stronie by prezentować tam oferty z systemu. Koszt jednorazowy klucza API PHP to 299 zł netto.
 • Czy mogę korzystać z aplikacji na urządzeniach mobilnych (smartfony, netbooki)?

  Jest to możliwe. Aplikacja jest w całości obsługiwana po stronie serwera, więc można z niej korzystać z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu. Należy przy tym pamiętać, że pewne elementy aplikacji mogą wyglądać inaczej (głównie ze względu na rozdzielczość ekranu telefonu czy netbooka). W przypadku urządzeń typu iPhone czy iPad nie obsługujących technologii flash mogą nie działać pewne zaawansowane funkcje (oparte o tą technologię) co nie uniemożliwia jednak pracy w aplikacji.
 • Czy mam możliwość edycji treści na mojej stronie internetowej, która została wykonana przez Państwa firmę?

  Oczywiście! Dajemy do Państwa dyspozycji specjalny moduł do zarządzania treściami na stronie, który jest stworzony tak, aby osoba, która nigdy nie tworzyła lub edytowała takich treści mogła to zrobić sama. Interfejs tego modułu przypomina często używane edytory tekstu, pozwalając w łatwy i szybki sposób dodać coś na stronę lub zmodyfikować.
 • Czy program zwiększa bezpieczeństwo naszych danych, a w szczególności zdjęć przed konkurencyjnymi biurami nieruchomości?

  Każda oferta automatycznie eksportuje się z pełnymi danymi twojej firmy oraz agenta prowadzącego ofertę. Co więcej każde twoje zdjęcie ma automatycznie naniesiony znak wodny (dowolny tekst lub logo, trudne do wymazania), który sprawia, że zdjęcie niezaprzeczalnie staje się twoją własnością.
 • Czy program jest trudny w obsłudze?

  Nasze oprogramowanie jest stworzone by Tobie pomóc, dlatego mnogość opcji, które są potrzebne przy codziennej pracy twojego biura, są zawarte w logicznych grupach. Większość najczęściej używanych funkcji jest dostępna z każdej pozycji programu w postaci kolorowych, bardzo łatwych do skojarzenia ikon. Program jest bardzo intuicyjny, ponieważ jest stworzony w porozumieniu z użytkownikami. Twój komfort pracy jest dla nas najważniejszy!
 • Jakie są możliwość konfiguracji poczty w systemie Galactica?

  System pozwala na konfigurację kont pocztowych działających tylko na domenach firmowych, skierowanych na nasze serwery. Nie ma możliwości konfiguracji kont pocztowych na domenach obsługiwanych przez inne firmy. Aby uruchomić usługę poczty w aplikacji Virgo konieczne jest przekierowanie domeny na nasze serwery - w przypadku samej poczty wystarczy przekierować tylko rekord MX domeny na nasz adres IP (na IP naszego serwera pocztowego) tj.: 195.191.248.167 z poziomu panelu zarządzania domeną.

  Przekierowanie może potrwać 24 godziny (w sporadycznych przypadkach nawet dłużej), w tym okresie nie będzie Państwu działała poczta na domenie firmowej - założymy konta pocztowe od nowa na naszym serwerze pocztowym dopiero, gdy informacja o zmianie rekordu MX domeny rozpropaguje się w sieci internet. Przed przekierowaniem warto zarchiwizować ważniejsze maile, gdyż stare konta (zależnie od operatora) mogą zostać usunięte.

  Jest druga możliwość, tj. przekierowanie całej domeny na nasze serwery przy użyciu opcji zewnętrznych DNS'ów, tj.: dns1.galactica.pl oraz dns2.galactica.pl
  taka konfiguracja domeny w przypadku posiadania obcej strony internetowej wymaga "odbicia" rekordu A domeny (odpowiedzialnego za stronę www) na IP serwera, na którym znajduje się strona www. Decydując się na to rozwiązanie muszą Państwo koniecznie podać ip tegoż serwera, abyśmy mogli odpowiednio skonfigurować działanie domeny. Oczywiście muszą Państwo przesłać nazwę domeny, na której będziemy działać oraz listę kont mailowych do utworzenia.

  Usługa poczty zawarta jest w cenie dzierżawy lub hostingu oprogramowania.

 • Jak działa automatyczny eksport na portale ogłoszeniowe?

  SEksport ofert na portale odbywa się automatycznie bez Państwa udziału. Wysyłane są oferty o statusie aktualna, z zaznaczoną (domyślnie) opcją publikacji w portalach ogłoszeniowych na drugiej zakładce oferty.

  SMechanizm eksportu działa następująco: pierwszy eksport oferty do portalu to wysyłka opisu oraz zdjęć. Gdy zmieni się opis lub zaktualizujemy ofertę to jest ona wysyłana ponownie wraz z numerami zdjęć, ale zdjęć nie wysyłamy ponownie. Gdy zmienią się zdjęcia wysyłamy ponownie opis oferty wraz ze zdjęciami. Takie działanie mechanizmu eksportu jest zgodne z formatami danych wysyłki i zapewnia bardzo sprawną komunikację z portalami.

  SMechanizm eksportowy jest całkowicie zautomatyzowany i działa 24 h/dobę, w tym czasie "odwiedza" wszystkich naszych klientów. W praktyce oznacza to, że Państwa eksporty obsługiwane są od przynajmniej kilka razy dziennie lub częściej w zależności od ilości zmian w ofertach.

  SGdy minie okres ważności oferty u nas w programie oferta nie jest wycofywana z portalu, ale warto ją zaktualizować, gdyż częsta aktualizacja wpływa na pozycję oferty na liście ofert w niektórych portalach. Wycofujemy z portalu tylko oferty ze statusem sprzedana lub wycofana.

 • Jak aktualizować oferty w systemie Virgo?

  Z poziomu tablicy informacyjnej - po rozwinięciu komunikatu ofert wymagających aktualizacji pokaże się lista ofert wymagających aktualizacji (ograniczona do trzech ostatnich) po prawej stronie w tej samej linijce co numer oferty znajduje się ikonka "niebieskiej/szarej" strzałki -> kliknięcie na nią skutkuje zaktualizowaniem oferty

  W każdej ofercie obok przycisku [zapisz] na dole po prawej znajduje się checkbox/kwadracik "aktualizacja" zaznaczenie go i kliknięcie [zapisz] powoduje zaktualizowanie oferty.

  Z poziomu listy ofert możemy zaznaczyć wiele ofert w ostatniej kolumnie i użyć opcji "zmiany dat ważności ofert" - ikonka "kalendarzyka z czerwoną strzałką" w pasku ikonek listy ofert -> przedłużamy oferty masowo do określonej dany lub o podaną ilość dni.

  Zarządzanie okresem aktualizacji odbywa się z poziomu konta/loginu managera w menu administracja/oddziały -> wybieramy oddział poprzez numer ID -> na zakładce "dane" rozwijamy sekcję "odświeżanie" - tam możemy zdefiniować ilość dni przez jaką dane rodzaje ofert i poszukiwań są aktualne/aktywne. Zmianę należy potwierdzić przyciskiem [zapisz].

  Ponadto indywidualnie w każdej ofercie można ustawić okres ważności na wskazaną ilość dni . Można tego dokonać na drugiej zakładce opisowej oferty (czerwony folder) w polu "Okres aktualizacji (dni):"

 • Jak prawidłowo skonfigurować przeglądarkę internetową dla wydruków?

  Dla przeglądarki Mozilla Firefox - w menu "plik" wybieramy pozycję "ustawienia strony" -> na pierwszej zakładce zaznaczamy checkbox "drukuj tło (kolory oraz obrazki)", a na zakładce marginesy wszystkie marginesy ustawiamy na "0" (zero), a wszystkie nagłówki i stopki na "brak".

  Dla przeglądarki Internet Explorer - w menu plik (o ile menu główne jest włączone, jeśli nie to należy rozwinąć opcje ikonki drukarki) wybieramy pozycję "ustawienia strony" -> zaznaczamy checkbox "drukuj kolory i obrazy tła", wszystkie marginesy ustawiamy na "0" (zero), wszystkie nagłówki i stopki ustawiamy na "puste".

 • Na czym polega proces weryfikacji ofert wycofanych?

  Komunikat o weryfikacji oferty dotyczy ofert wycofanych ,które po wycofaniu trafiają do archiwum (możemy je pokazać z poziomu listy ofert używając ikonki brązowej teczki) i pojawia się po okresie trzech miesięcy od wycofania oferty. Cała procedura weryfikacji sprowadza się do sprawdzenia, czy któryś z naszych klientów poszukujących, który oglądał nieruchomość (było przekazanie danych adresowych) nie jest nowym właścicielem oferty, jednym słowem, czy nie zakupił nieruchomości poza biurem. Można to sprawdzić używając informacji zawartych na zakładce "zainteresowanie" danej oferty w powiązaniu z przeglądarką KW, która znajduje się w menu narzędzia. Aby komunikat zniknął należy w danej ofercie (oczywiście po uprzednim sprawdzeniu) na drugiej zakładce opisowej zaznaczyć checkbox "Weryfikacja oferty:" - po zaznaczeniu komunikat z tablicy informacyjnej zniknie, a oferta nigdy więcej nie pojawi się na tablicy informacyjnej.
 • Współpracuję intensywnie z kilkoma biurami, mamy nawet umowę o wzajemnej wymianie ofert. Czy program ułatwia tego typu współpracę?

  Program ma bardzo zaawansowane funkcje sieciowe na wielu poziomach współpracy. Dane w bazie są udostępniane, a ich przepływ monitorowany na podstawie zdefiniowanych relacji pomiędzy biurami. Serwis Galactica pomoże stworzyć Państwu pełną strukturę sieci wg określonego przy wdrożeniu modelu.
 • Po wdrożeniu naszej sieci chcielibyśmy, aby na stronie WWW każdego biura były publikowane wszystkie oferty z tej sieci. Czy jest to możliwe?

  Tak. Zarówno na stronach zakupionych od Galactica, jak i na prywatnych serwisach WWW jest możliwość publikacji ofert z innych biur należących do sieci. Pozwoli to lepiej pozycjonować serwis, a klienci będą mogli przebierać w większej ofercie nieruchomości.
 • Chcę umieszczać na zdjęciach dodatkowe symbole oznaczające okazjonalne oferty. Czy muszę robić to ręcznie, czy może jest w programie jakaś specjalna funkcja?

  Program posiada funkcję zaawansowanych znaków wodnych, które mogą być nakładane na pierwsze zdjęcie wybranej oferty - wystarczy w tej ofercie kliknąć nazwę znaku, który ma się pojawić.
 • Czy mogę połączyć kalendarz w moim smartfonie z kalendarzem w Galactica Virgo

  Tak. Synchronizację realizujemy poprzez Google Calendar. Jeśli masz smartfona na systemie Android oraz posiadasz konto w google, to wystarczy że dane logowania do tego konta ustawisz w kalendarzu Galactica Virgo. Od tej pory, każde nowe wydarzenie będzie automatycznie widoczne zarówno w Virgo jak i na Twoim telefonie. Dodatkowo, za pośrednictwem Google Galendar, możesz ustawić sobie przypomnienie SMS które otrzymasz z ustawionym wyprzedzeniem.

OPINIEKLIENTÓW

Współpracuję z firmą Galactica od kilku lat. Dzięki oprogramowaniu Galactica Virgo i stronie internetowej, sprawnie zarządzam agencją, skutecznie promuję oferty moich klientów. Galactica to solidny i profesjonalny partner. Moja agencja uczestniczy także w sieci biur opartej na systemie VIRGO, dzięki czemu zwiększyliśmy poziom transakcji.

Grzegorz Gierszewski prezes MERITUM sp. z o.o.

Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą Galactica, świadczone przez nią usługi są zawsze szybko i profesjonalnie realizowane. Oprogramowanie Galactica Virgo pozwala w sposób kompleksowy zarządzać biurem nieruchomości. Pracownicy firmy Galactica są zawsze otwarci na nasze pomysły. Z pełnym przekonaniem mogę rekomendować Państwa usługi przyszłym użytkownikom.

Krzysztof Gacek

Firma Akces Nieruchomości posiada kilka oddziałów. W 2008 roku zdecydowaliśmy się na zmianę oprogramowania i wybraliśmy Galactica Virgo. Po kilku latach współpracy możemy śmiało polecić ten program, jak i samą firmę. Galactica spełnia nasze oczekiwania, przyjmuje nasze uwagi, a sam zespół jest sumienny i rzetelnie wykonuje swoją pracę.

Akces Nieruchomości sieć biur w Warszawie

Postrzegam Galactica jako firmę z dużym doświadczeniem oraz zasobem wiedzy z branży nieruchomości. Zawsze otrzymuję rzetelną odpowiedź i wyjaśnienie oraz sprawną realizację zleceń niezbędnych do rozwoju mojej agencji. Z przyjemnością potwierdzamy fakt zadowolenia ze współpracy. Oferowane i realizowane usługi są na najwyższym poziomie.

Jarosław Michalski Home Link